IPL

Posiadamy najnowocześniejszy typ IPL czyli IPL E-light, który wspomagany jest radiofrekwencją, która skutkuje lepszymi efektami zabiegów w porównaniu do starszej generacji IPL. Zabieg jest krótszy i wymaga mniejszej ilości powtórzeń dla uzyskania zadowalających efektów.

 

Za pomocą  IPL można skutecznie leczyć:

Przebarwienia : Dotyczy leczenia przebarwień każdego rodzaju. Zabieg wykonuje się co 2-3 tygodnie. Średnio 3 zabiegi w serii. Jest to bardzo skuteczna i  szybka metoda pozbycia się przebarwień.

Naczyńka : Dotyczy leczenia rozszerzonych naczyniek na twarzy i nogach, również bardzo skuteczne jest leczenie rumieni spowodowanych rozszerzonymi naczyniami. Zabieg wykonuje się co 4 tygodnie. Średnio 3-4 razy

Owłosienie : Nowoczesna metoda usuwania owłosienia. zabiegi wykonywane są co 4 tygodnie. Średnio 3-4 razy. Uwaga przed zabiegami nie powinno się depilować włosów przez 1,5 miesiąca zastępując to np. goleniem lub ścinaniem.

Fotoodmładzanie : Ujędrnienie i wygładzenie skóry pod wpływem promieniowania laserowego o długości fali pobudzającej odnowę kolagenu w skórze. Zabiegi przeprowadza się co 2 tygodnie w serii 3-5.

UWAGA: w chwili obecnej obowiązują ceny promocyjne na wszystkie w/w zabiegi

 

LOKALIZACJA  GABINETÓW : POZNAŃ   LESZNO  GOSTYŃ

STRONA GŁÓWNA     MEDYCYNA ESTETYCZNA   CENNIK