ZABIEGI   NA

TWARZ  I  SZYJĘ

 

Nieubłagany upływ czasu powoduje naturalny proces starzenia się skóry twarzy, co w konsekwencji nieuchronnie prowadzi do pojawienia się na niej widocznych: przebarwień i zmarszczek. Wiele pań chcąc ten proces spowolnić stosuje różnego rodzaju kremy lub prosi o pomoc chirurga. Stosowanie kremów nawet tych najdroższych z reguły przynosi nieznaczną i przemijającą poprawę, natomiast zabiegów chirurgicznych boimy się ze względu na ich inwazyjność, nieodwracalny charakter oraz nagłą zmianę wyglądu, która może być różnie odebrana przez  naszych znajomych. Proponujemy Państwu wyjście pośrednie, czyli tak zwany lifting nieoperacyjny twarzy. Jest on nieporównywalnie skuteczniejszy od tradycyjnie stosowanych kremów, nie wymaga interwencji chirurgicznej a jednocześnie stopniowo  regeneruje skórę twarzy dając w konsekwencji zdumiewające odmłodzenie jej wyglądu. Lifting nieoperacyjny twarzy ma jeszcze jedną dużą zaletę, może on być tak dobrany, że oprócz działania regenerującego będzie miał również działanie leczące, co jest szczególnie polecane u osób z trądzikiem różowatym i bielactwem.

Lifting twarzy jest wieloetapowym zabiegiem przeprowadzanym przez dermatologa - kosmetologa. W jego przebiegu wykorzystuje się preparaty rozpulchniające skórę twarzy co umożliwia skuteczne wtłoczenie do niej za pomocą odpowiedniej aparatury niezbędnych składników odżywczych. Składniki te są każdorazowo dobierane bezpośrednio przed zabiegiem w zależności od potrzeb skóry. W poszczególnych zabiegach wykorzystywane są również aparaty ultradźwiękowe i lasery biostymulacyjne najnowszej generacji. Na koniec każdego zabiegu stosowane są maseczki ściągające i relaksujące tak, że po zabiegu można od razu powrócić do swoich codziennych zajęć. W uzasadnionych przypadkach lekarz do zabiegu dołącza  maseczki leczące. Zabiegi są w 100% bezbolesne. Czas zabiegu około 1 godziny.

Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu w zabiegach odmładzających skórę twarzy i szyi można z powodzeniem wykorzystać następujące zabiegi medyczne:

patrz TERMAGE            patrz RADIOFALE            patrz  MEZOTERAPIA            patrz  WYPEŁNIENIA           

patrz BOTOX            patrz MIKRODERMOBRAZJA

O potrzebie i kolejności w/w zabiegów decyduje lekarz dermatolog-kosmetolog.

 

LOKALIZACJA  GABINETÓW : POZNAŃ   LESZNO  GOSTYŃ

STRONA GŁÓWNA    MEDYCYNA ESTETYCZNA   CENNIK

 

INFORMACJE  I  REJESTRACJA : tel. 602-19-67-61, 604-12-16-15